Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur İzlanda

İzlanda satılık emlak

Siyasi ve ekonomik iklim belirsizliğine rağmen, İzlanda'daki ortalama satış fiyatları son üç yıldaki en büyük artışı gördü.

2015 yılında kaydedilen ortalama% 4.1'lik büyüme ile karşılaştırıldığında, ortalama büyüme% 6'dır. 2006'dan bu yana ilk kez Global House Price Index'in lansmanı yapılan İzlanda birinci olmuştur.

Ada şaşırtıcı bir% 14.7 bildirdi. Büyüyen ekonomi, faiz oranlarındaki iki indirgeme ve yabancı yatırımcıların artan katılımı, İzlanda'da son on iki aydır satılık emlak fiyatlarında ortalama% 9'luk bir artışı açıklamaya yardımcı olmaktadır.

Reykjavik, renkli çatılar, kuzeyin göz kamaştırıcı ışıkları ve enerji cephesinde önemli bir uzlaşma için karakteristiktir. Sadece 115 bin nüfusuyla, İzlanda'nın başkenti küresel düzeyde büyük bir etkiye sahip olabilir ve bunun amacı 2050'de fosil yakıtların kullanılmasından tamamen bağımsız hale gelmek ve “hidrojen ekonomisi” olmaktır.

Hayatın yüksek kalitesi satış fiyatlarına yansıtılmaktadır. Reykjavik'teki konut piyasası, son beş yılda hem fiyat hem de satış açısından bir patlama yaşadı. 2016 yılının ikinci yarısı ve 2017 yılında İzlanda'daki emlak fiyatları için tüm fiyatlar,% 15'lik bir artışla ortalama% 13 oranında artmıştır. Bugün bir dairenin ortalama satış fiyatı yaklaşık 450 bin avrodur.

İzlanda cildi değiştirir. Ve başkent Reykjavik'in sanatsal sahnesini zenginleştirerek, limanın eski sanayi alanını konsept mağazalar, sanatçılar stüdyoları, kulüpler, oteller, kayıt odaları ve yakın zamanda önemli bir açılışı da içeren bir kültürel merkeze dönüştürerek yapmaya karar verdi. Marshall Evi. Geçtiğimiz Mart ayında açıldı, stüdyo Kurt og Pí mimarlar tarafından stüdyoya ve Olafur Eliasson'a adanmış bir galeriye ve İzlanda sanat sahnesinin tarihini yazan iki sanatçılık mekana ev sahipliği yapan bir postmodern direğe dönüştürülen eski bir ringa balığı fabrikası: Kling ve Bang ve Yaşayan Sanat Müzesi.

  •  
    İzlanda'ya taşınıyor: tüm bilgiler sadece bir tık ötenizde!

    Muhtemelen en keşfedilmemiş fakat aynı zamanda en belirgin olanlardan biri olan İzlanda, birçokları için gündelik hayattan kaçmak için, diğerleri için hayatı kökten değiştirebilmek için geçerli bir alternatif. Hepimiz sık sık kafamızda vızıldayan bir düşünce, bize fısıldayan o küçük sesin belki de z ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 37128

Satilik Çiftlik, İzlanda, Austurland, Egilsstaðir, Stóra-Bakka

13,983,520.00TRY
Satilik
Çiftlik

260000 m²
7 Bina ile Doğu İzlanda'da harika çiftlik! Stóri-Bakki, Doğu İzlanda'nın kalbinde, Egilsstaðir kasabasına sadece 25 km ve çevre yolundan sadece 5 k...
Cod. 4957

Satilik Tarım arazisi, İzlanda, Grímsey, Grimsey, Grimsey

17,479,400.00TRY
Satilik
Tarım arazisi

2500 m²
satılık arsa
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB